Promocje

Jedziesz do rodziny do Belgii? Spieszysz się na zakupy do Niemiec, a może potrzebujesz busa do Holandii? Bez względu na cel podróży, Twój każdy 6-ty przejazd będzie kosztował tylko połowę ceny!

Oferta

Nasze busy marki Mercedes Sprinter dowiozą Cię pod wskazane adresy w Holandii, Niemczech oraz Belgii komfortowo i bezpiecznie - podaj nam swój adres zamieszkania a przyjedziemy po Ciebie pod drzwi samego domu. Nie musisz już oczekiwać na transport na dworcu, lotnisku czy przystanku.

O firmie

Firma Bus PL od wielu lat komfortowo przewozi pasażerów pomiędzy Polską a innymi krajami europejskimi jak: Holandia, Niemcy, Belgia.

Na to pytanie zapewne najlepiej odpowiedzą zadowoleni klienci, podróżujący z nami od wielu lat. Charakteryzują Nas: kompetencje i niezawodność, potwierdzone odpowiednimi licencjami oraz niezliczonymi kilometrami przebytymi bezkolizyjnie na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia. Cieszymy się dobrą reputacją i uznaniem pasażerów. Dalekie wyjazdy umilają filmy dvd, wygodne, rozkładane fotele, miła atmosfera, fachowość i życzliwość naszych pracowników. Pojedź z nami, sprawdź czym Ciebie urzeknie podróż i zostań z Bus PL na dłużej.

skontaktuj się

Newsletter

Kontakt

Jeżeli szukasz profesjonalnej usługi, masz pytania, niemile doświadczyłeś ostatniej podróży polegając na zapewnieniach innego przewoźnika,
zapraszamy do zadawania pytań przy pomocy poniższego formularza. Na wszystkie pytania odpowiemy możliwie szybko.

Aby wysłać wiadomość wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Bus PL Jakub Babiarz

ul. Za Torami 4, Czarlin
83-110 Tczew

REGON: 221080835
NIP: 5932373334

Otwarte 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu