Przewóz osób

Oferujemy Państwu profesjonalny przewóz osób w systemie "door-to-door", co oznacza, iż odbieramy naszych klientów ze wskazanego miejsca i dowozimy pod wyznaczony adres. Rezerwując miejsce na przejazd wystarczy podać adres zamieszkania, a jeden z naszych komfortowych busów o ustalonym czasie zabierze Państwa w podróż "spod drzwi samego domu".

Przewozy do/z Niemiec, Holandii i Belgii realizujemy niezastąpionymi autami marki Mercedes Sprinter oraz Renault Master o wysokim standardzie wyposażenia, przystosowanymi do dalekich podróży:
  • klimatyzacja, ogrzewanie postojowe
  • system nawigacji
  • niezależne, rozkładane fotele
  • elegancki zestaw podróżny dla każdego klienta (koc, poduszka)
  • DVD (szeroki wybór interesujących filmów, które umilą Państwu czas spędzony w trasie)

Bez dodatkowych opłat klient może zabrać 2 torby / walizki oraz bagaż podręczny.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zarówno finansowym jak i osobistym. Zapewniany atrakcyjne ceny, krótki czas podróży, bezpieczeństwo, miłą atmosferę i wygodę.

Przewóz paczek

Jako zaufany przewoźnik pod wskazane adresy dostarczamy również paczki. Przyjmujemy pakunki prywatne, korespondencję, rowery, niewielkie meble, sprzęt gospodarstwa domowego, nadbagaż osobom podróżującym innym środkiem komunikacji itd. Sprawnie, rzetelnie, bez zbędnych umów oraz formalności. Gwarantujemy fachowe dostarczanie przesyłek „na czas”, w stanie nienaruszonym, po atrakcyjnych cenach.

Ważne

Koszt nadania przesyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od jej wielkości i wagi. Standardowo cena paczki do 10 kg np. torby podróżnej z zawartością to około 150 zł / 35 euro.
Wszelkie warunki dostarczenia przesyłki należy ustalić telefonicznie, wysyłając e-mail lub sms.

Paczki i przesyłki "zabieramy dodatkowo", jedynie w przypadkach, w których miejsce ich nadania / odbioru znajduje się "na trasie" przewozu osób.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyrażamy szczerą nadzieję, że chwile spędzone z naszą firmą zachęcą Państwa do powrotu i podzielenia się pozytywnymi opiniami z bliskimi osobami.

Newsletter

Kontakt

Jeżeli szukasz profesjonalnej usługi, masz pytania, niemile doświadczyłeś ostatniej podróży polegając na zapewnieniach innego przewoźnika,
zapraszamy do zadawania pytań przy pomocy poniższego formularza. Na wszystkie pytania odpowiemy możliwie szybko.

Aby wysłać wiadomość wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Bus PL Jakub Babiarz

ul. Za Torami 4, Czarlin
83-110 Tczew

REGON: 221080835
NIP: 5932373334

Otwarte 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu