Firma BUS PL to licencjonowany, sprawdzony przewoźnik osób, działający na rynku usług transportowych w sposób nieprzerwany i dynamiczny od kliku lat.

Firma powstała na gruncie dziesięcioletniego, praktycznego doświadczenia właściciela w transporcie międzynarodowym, jako efekt ambicji o wysokim standardzie przewozu osób i zasadach bezpieczeństwa na drodze.

Misją firmy jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów.

Bierzemy pełna odpowiedzialność za Państwa satysfakcję ze świadczonych usług. Bezpieczeństwo przejazdu gwarantują: bezwypadkowość i doświadczenie naszych kierowców. Wszelkie opinie przewożonych klientów traktujemy jako wyzwanie dla naszego celu: "stale podnosić jakość na rynku usług transportowych". Dzięki naszej pracy i wysiłkowi pokładanemu w realizację misji firmy nieustannie otrzymujemy ze strony pasażerów cenne słowa uznania i dowody lojalności.

Co nas wyróżnia?

Dysponujemy jedynie autami marki Mercedes Sprinter oraz Renault Master - nie narażamy naszych klientów na dyskomfort związany z brakiem swobody podczas podróży. Nasze auta są przestronne - pozwalają zachować osobistą niezależność i prywatność. Jesteśmy uczciwi! Praktykujemy spójny system zasad postępowania oparty na przejrzystej komunikacji z naszymi klientami. Odpowiadamy na wszelkie Państwa pytania, rozwiewamy wątpliwości. Dostarczamy usługi zgodne z opisem, oferując bilety w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy niezawodni! Gwarantujemy, że szybko i terminowo dotrzecie Państwo pod wskazany adres.

Ważne

Firma posiada licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych, z którymi mogą się Państwo zapoznać poniżej. Wiele firm transportowych działa w tzw. "szarej strefie". Przewoźnicy posiadający odpowiednie uprawnienia zazwyczaj udostępniają wgląd w dokumentację poprzez swoje strony internetowe. Wybierajcie Państwo tylko tych przewoźników, którzy świadczą usługi w sposób zgodny z prawem!Zapraszamy do współpracy ! Jesteśmy otwarci na kooperację z biurami podróży, agencjami pracy, klientami indywidualnymi, grupami zorganizowanymi, instytucjami, przedsiębiorstwami itp.

Newsletter

Kontakt

Jeżeli szukasz profesjonalnej usługi, masz pytania, niemile doświadczyłeś ostatniej podróży polegając na zapewnieniach innego przewoźnika,
zapraszamy do zadawania pytań przy pomocy poniższego formularza. Na wszystkie pytania odpowiemy możliwie szybko.

Aby wysłać wiadomość wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Bus PL Jakub Babiarz

ul. Za Torami 4, Czarlin
83-110 Tczew

REGON: 221080835
NIP: 5932373334

Otwarte 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu